Wydarzenia

 • KGW na Targach Produktu Lokalnego

  data dodania: 17.10.2011
  Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć w GALERII . Tym razem - zdjęcia Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Klucze, które uczestniczyły w Targach Produktu Lokalnego „Smak na Produkt” oraz w V Święto Ziemniaka w gminie Trzyciąż.
   
 • Korekta zeznań podatkowych

  data dodania: 17.10.2011
  Szanowni Państwo! Informujemy o obowiązku złożenia korekty zeznań podatkowych przez podatników, u których nastąpiła zmiana klasy gruntów położonych w Chechle, dokonana przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu.  
   
 • Inauguracja roku UTW

  data dodania: 13.10.2011
  Wykładem prof. dr. hab. Andrzeja Szromnika zainaugurowano nowy rok akademicki w Kluczewskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Słuchacze UTW na pierwszym wykładzie zgromadzili się w Galerii Domu Kultury w Kluczach.
   
 • Chotomska w Kluczach!

  data dodania: 13.10.2011
  Gminna. Biblioteka Publiczna w Kluczach miała przyjemność gościć najpopularniejszą współczesną autorkę wierszy dla dzieci, Wandę Chotomską. Po książki z autografami ustawiły się długie kolejki młodych czytelników.  
   
 • Kulturalne zajęcia dla przedszkolaków

  data dodania: 13.10.2011
  W Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach zorganizowano zajęcia teatralno-muzyczne dla dzieci z Przedszkola w Kluczach. Zajęcia zorganizowali instruktorzy Justyna Gomułka-Błaszczyk i Zdzisław Dusza.