Wydarzenia

 • Głosowanie i zbiórka charytatywna

  data dodania: 03.02.2012
  Szkoła Podstawowa w Kluczach wsparła akcję UNICEF. W najbliższy wtorek w szkole odbędzie się zbiórka charytatywna, a w internecie można oddać głos na wykonaną przez uczniów lalkę, w konkursie ogłoszonym przez UNICEF.  
   
 • V Festiwal Nauki

  data dodania: 03.02.2012
  W Gimnazjum w Kluczach już po raz piąty odbył się Festiwal Nauki pod nazwą: Wiedza uczy, wiedza bawi” organizowany w ramach projektu „Aktywny w szkole, aktywny w życiu”.  
   
 • Zakończyli projekty dofinansowane z UE

  data dodania: 03.02.2012
  W auli Szkoły Podstawowej w Kluczach odbył się happening kończący realizowane projekty: „Spełnić marzenia dzieci” oraz „Walczymy o lepsze jutro”. Projekty były dofinansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.  
   
 • Ostrzegamy! Będzie mroźno!

  data dodania: 03.02.2012
  Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy Klucze ostrzega! W dniach od 4 do 5 lutego na obszarze naszej gminy przewiduje się temp. min. w nocy od -31 do -28 st. C, a w dzień temp. maks. od -15 do -18 st. C.  
   
 • Biesiada i zwiedzanie izby

  data dodania: 03.02.2012
  W świetlicy gminnej w Ryczówku pod hasłem "Wspólne biesiadowanie”, odbyło się spotkanie z seniorkami Koła Gospodyń Wiejskich oraz zwiedzanie Izby Pamięci. W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Klucze.