Zmiany systemu zasilania w wodę miejscowości gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
2 września 2016

Zarząd Przedsiębiorstwa i Kanalizacji Sp. z.o.o informuje, iż z dniem 05.09.2016 r rozpoczyna zmianę zasilania w wodę mieszkańców gmin Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze.

Zmiana polega na zasilaniu w wodę miejscowości czterech gmin z ujęć studni głębinowych zlokalizowanych w gminie Klucze, a zrealizowanych w ramach Kontraktu W 11 - "Budowa systemu zaopatrzenia w wodę mieszkańców gmin: Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze po likwidacji ujęcia wody w kopalni ZGH "Bolesław" S.A. w Bukownie, a nie jak to ma miejsce do chwili obecnej w wodę z SUW.

Zmiana zasilania będzie przebiegać etapowo:

Etap I - zasilanie miejscowości Golczowice, Chechło, Ryczówek, Kwaśniów, Rodaki, Kolbark, Zalesie Golczowskie, Cieślin, Jaroszowiec z nowych ujęć, natomiast pozostałe miejscowości zasilane w wodę z SUW - czas pracy ok. 6 tygodni.

Etap II - zasilanie miejscowości z etapu I wraz z miejscowością Klucze z nowych ujęć natomiast pozostałe miejscowości zasilane w wodę z SUW - czas  pracy ok. 6 tygodni

Etap III - zasilanie miejscowości z etap I, etap II oraz gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław

Jednocześnie informujemy, iż Przedsiębiorstwo nie przewiduje dłuższych przerw w dostawie wody w czasie przełączania zasilania.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie PWiK

    PWiK

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-02
Data publikacji:2016-09-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Aleksandra Dziatlowicz
Liczba odwiedzin:1826