Projekt dla szpitala w głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
2 października 2017

Zakup kriokomory i sprzętu rehabilitacyjnego dla Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu to kolejny projekt zgłoszony do głosowania w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Jest to projekt subregionalny w Małopolsce Zachodniej, w grupie tzw. zadań dużych.

 „XXI wiek dla pacjenta w Jaroszowcu – zakup kriokomory, sprzętu rehabilitacyjnego” to projekt subregionalny w Małopolsce Zachodniej, w którym przewiduje się: 1. Zakup nowoczesnego systemu krioterapii – Kriokomory 2. Zakup kamizelki z elektrycznymi oscylatorami 3. Zakup urządzenia medycznego szyny do ćwiczeń biernych stawu biodrowego i kolanowego 4. Roboty budowlane w zakresie wykonania parkingu i nawierzchni drogi przed Budynkiem Głównym Szpitala. KOD zadania: MZA27.

Głosować można do 13 października 2017 r. Do wyboru są 3 sposoby głosowania: a) poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w Urzędzie lub w Agendach, b) elektronicznie (na stronie internetowej) www.bo.malopolska.pl zakładka Głosowanie c) korespondencyjnie na adres Urzędu lub w jednej z Agend (liczy się data wpływu do Urzędu). Pamiętaj ! Możesz oddać 1 głos na zadanie w subregionie małopolska zachodnia. Głosować można tylko na zadania dotyczące subregionu, który się zamieszkuje.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.bo.malopolska.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Szpital w Jaroszowcu

    Szpital w Jaroszowcu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-02
Data publikacji:2017-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1175