Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 października 2017

Laureatki konkursu „Ahoj przygodo!”  – informacja Szkoły Podstawowej w Kwaśniowie Dolnym.

      6 października 2017 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Ahoj przygodo”, który adresowany był dla uczniów klas: IV-VI, a organizowany jak co roku przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bukownie. Jego celem było motywowanie dzieci do czytania książek, rozwijanie ich wyobraźni oraz doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby wziąć udział w konkursie należało zapoznać się z książkami: E. Nesbit  „Pięcioro dzieci i coś” i M. Norton „Gałka od łóżka”.

    28 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Kwaśniowie Dolnym przystąpili do etapu szkolnego tegoż konkursu, w wyniku którego wyłoniono cztery uczennice z najwyższą liczbą zdobytych punktów: Aleksandrę Płonkę (V), Zuzannę Grabowską (V), Nikolę Białas (IV) i Julię Tomsię (V), które reprezentowały naszą szkołę w tym konkursie.

     W międzyszkolnym etapie brało udział 33 uczniów ze szkół powiatu olkuskiego.  Julia Tomsia uczennica naszej szkoły zdobyła I miejsce, a  Ola Płonka wyróżnienie.  GRATULUJEMY!                                                

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-23
Data publikacji:2017-10-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:907