SUKCESY TRAMPKARZY CENTURII CHECHŁO W KRAKOWIE !

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 listopada 2017

Trampkarze ULKS Centurii Chechło odnieśli sukces w halowym turnieju piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Przewodniczacego MZ LZS Kraków, rozgrywanym w dniu 9 listopada 2017r. na hali sportowej klubu Bronowianka. Zespół trampkarzy ULKS Centuria Chechło okazał się rewelacją rozgrywek  wygrywając wszystkie mecze. Z kompletem 3 zwycięstw nasz zespół zdobył pierwsze miejsce w turnieju, awansując do finału wojewódzkiego. W turnieju drużyna zdobyła 12 bramek, tracąc tylko 1. Oprócz okazałego pucharu, medali i kompletu 16 strojów meczowych zawodnicy zdobyli wszystkie nagrody indywidualne. Kamil Czapla został najlepszym bramkarzem, Damian Pańczyk został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Kuba Sosnowski zdobył tytuł króla strzelców.

W finałowym turnieju piłki nożnej trampkarzy o Puchar Przewodniczacego MZ LZS Kraków rozegranym w dniu 23 listopada 2017 r. drużyna Centurii Chechło pokonała wszystkich rywali. Dwa zwycięstwa i jeden remis zadecydowały o tym, że ponownie zawodnicy mogli cieszyć się wygraną.

W turnieju drużyna Centurii zdobyła 13 bramek, tracąc tylko 3. Na pochwały zasłużył cały zespół. Nagroda indywidualna dla najlepszego strzelca turnieju trafiła do Damiana Pańczyka. Okazały puchar oraz 16 kompletów strojów meczowych wręczył zawodnikom Centurii Przewodniczącego Rady Małopolskiej Zrzeszenia LZS w Krakowie. Nadmienić należy, że w zawodach oprócz wychowanków Centurii Chechło brało udział dwóch zawodników reprezentujących GLKS Przemsza Klucze: Damian Pańczyk oraz Patryk Kasprzyk. Pełna relacja foto i video z turniejów w Krakowie dostępna na profilu facebook: https://www.facebook.com/mlodacenturia/