Skorzystaj z Aqua Aerobic!

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
26 stycznia 2018

Ciekawą i bardzo pomocną w zachowaniu zdrowia i kondycji ofertę zajęć rekreacyjnych ma basen w Kluczach. W środy o godz. 19.00 można skorzystać tam z Aqua Aerobiku, który prowadzi klub sportowy FLIKA.

AQUA AEROBIC pozwala utrzymać prawidłową wagę ciała, dobrą kondycję fizyczną i zgrabną figurę. Z zajęć może skorzystać każdy, niezależnie od wieku i możliwości kondycyjnych. Zaletą treningu w wodzie jest jego bezpieczeństwo.

Aqua aerobik nie obciąża stawów, a przy tym rozwija mięśnie, ogólną sprawność i wydolność fizyczną organizmu. To przyjemna i bezpieczna dla kręgosłupa forma aktywności fizycznej, która jest połączeniem treningu cardio z treningiem wzmacniającym wszystkie główne partie mięśniowe. Zajęcia prowadzone są w rytm muzyki, która nadaje odpowiednie tempo oraz mobilizuje do wysiłku. To lepsze , niż zwykły trening! – zachęcają trenerzy z FLIKA.

Co ciekawe, ćwiczenia w wodzie są bardziej intensywne, niż te „na sucho”, mimo, że tak tego nie odczuwamy. Dzieje się tak poprzez opór, który daje woda.

Masaż wodny modeluje sylwetkę i pomaga zmniejszyć kobiecą zmorę – cellulitis. Podczas zajęć Aqua Aerobic spalamy ponad 500 kcal na godzinę a do tego przyspieszamy metabolizm. Zapraszamy, gwarantujemy świetną zabawę, pozytywną energię oraz gorące rytmy muzyczne. Zajęcia prowadzą instruktorzy szkoły Open Mind, która specjalizuje się w  kształceniu instruktorów fitness – informują organizatorzy.

Zajęcia w Kluczach prowadzone są w środy o godz. 19.00 (oprócz tego zajęcia aqua aerobic odbywają się na basenie w Bukownie).

Więcej informacji pod numerem tel 509 890 696 lub 669 359 942.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Aqua aerobic to świetna forma rekreacji!

  Aqua aerobic to świetna forma rekreacji!

 • Powiększ zdjęcie Informacja o zajęciach

  Informacja o zajęciach

 • Powiększ zdjęcie Ćwiczenia w wodzie - bezpieczne i skuteczne

  Ćwiczenia w wodzie - bezpieczne i skuteczne

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-01-26
Data publikacji:2018-01-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1677