Projekt „Kluczewski Senior”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 czerwca 2018

Stowarzyszenie Babiniec z Klucz rozpoczęło realizację projektu pn. "Kluczewski Senior" współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.

W ubiegłym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie  z cyklu Śniadanka Senioralne, które miało na celu integrację i omówienie poszczególnych elementów powyższego projektu.

Z kolei 20 czerwca zrealizowano następne działanie z cyklu spotkań senioralych - zajęcia z rękodzieła. Miały one na celu włączenie każdego uczestnika w społeczność projektową, wzajemne poznanie się, nawiązanie komunikacji i interakcji z innymi osobami poprzez wspólne pasje i zainteresowania m.in. koronkarstwo, haft – informują organizatorzy zajęć.

Więcej informacji na temat kolejnych działań można uzyskać w biurze projektu w siedzibie Stowarzyszenia Babiniec, przy ul. Partyzantów 1 w Kluczach w każdą środę od 8:30 do 10:30. Formularze rekrutacyjne, niezbędne  dla chętnych  chcących przystać do projektu są dostępne również na dzienniku podawczym w urzędzie gminy Klucze.

Stowarzyszenie Babiniec otrzymało 24 000.00 złotych na realizację projektu KLUCZEWSKI SENIOR w ramach zadań publicznych Województwa Małopolskiego w zakresie wspierania funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych.

Do otwartego konkursu ofert wpłynęło 69 ofert. Zarząd Województwa Małopolskiego po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej postanowił dofinansować 37 zadań na łączną kwotę 700 000 zl. Oferta stowarzyszenia zajęła 11 miejsce na liście rankingowej uzyskując dotację. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-06-22
Data publikacji:2018-06-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:999