Filmowe pożegnania wakacji – w piątek KINO SFERYCZNE

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 sierpnia 2018

Gminny Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców na pożegnanie tegorocznych wakacji na filmowo. W piątek 31 sierpnia przed Domem Kultury w Kluczach zostaną zorganizowane seanse w KINIE SFERYCZNYM, a w ubiegły weekend widzowie mogli obejrzeć film akcji w „Kinie pod chmurką”.

KINO SFERYCZNE to możliwość przeżywania niezapomnianych wrażeń, których nie ma w żadnym innym rodzaju kina. Obraz wyświetlany jest za pomocą projektorów we wszystkich kierunkach (360 stopni). Dzięki temu  widzowie znajdujący się we wnętrzu kopuły kina mogą oglądać obraz dookoła siebie.

Zapisy na seanse filmów sferycznych, które odbędą się o godzinach: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, prowadzone SA w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach oraz pod numerem tel. 512 274 029.

Więcej o kinie sferycznym – na profilu facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach>>> 

Natomiast w ubiegły weekend, na boisku GLKS „Przemsza” w Kluczach, Grupa Nieformalna KINOFANI i Gminny Ośrodek Kultury zaprosili widzów na bezpłatny seans filmowy w „Kinie pod chmurką”. Mocnych wrażeń dostarczył film akcji zatytułowany „Żywioł. Deepwater Horizon”. W trzymającym w napięciu film katastroficznym zagrali m.in. Mark Wahlberg, John Malkovich i Kurt Russel.

Seans odbył się dzięki dofinansowaniu projektu „Kino pod Chmurką” ze środków Programu „Działaj Lokalnie 2018” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie W najbliższy piątek - kino sferyczne w Kluczach

  W najbliższy piątek - kino sferyczne w Kluczach

 • Powiększ zdjęcie A tak było podczas seansu

  A tak było podczas seansu "pod chmurką" w ubiegłą sobotę

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-08-29
Data publikacji:2018-08-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:560