Projekt „Nasza Niepodległa”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 grudnia 2018

Koło Społeczno-Historyczne w Bydlinie zrealizowało projekt pn. „Nasza Niepodległa”. W ramach projektu odbyły się warsztaty rękodzieła, w efekcie których powstały piękne dekoracje z drewna, wstążek, tkanin i itp. 

Zorganizowano również wystawę, na której prezentowane były archiwalne zdjęcia, pokazujące naszą „małą Ojczyznę” w 100-lecie Niepodległości. Przygotowaliśmy też okolicznościową publikację  - „Pomniki czynu legionowego. Bydlin-Krzywopłoty-Załęże” – informuje Koło.

Projekt został zgłoszony do plebiscytu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ 2018”. Głosować na projekty można do 31 grudnia br. Wystarczy wejść na stronę http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt/krakow.html?view=article&id=286&fbclid=IwAR0b4LghKD7sDLbTVtaBTRa1Fl3WuAWxI8g__5W3MBd4OskJ17jYaK5eAuI , Każda osoba może głosować raz dziennie. Wśród głosujących zostanie rozlosowana nagroda rzeczowa. Koło Historyczne zwraca się z prośbą o wsparcie zgłoszonego  projektu do konkursu.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-12-11
Data publikacji:2018-12-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:398