W Kluczach powstaje Naukowy Plac Zabaw

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 października 2019

Przy Szkole Podstawowej w Kluczach rozpoczęto instalowanie urządzeń w ramach naukowego placu zabaw, który zostanie podzielony na strefy: naukową, iluzji i sensoryczną.

Na szkolnym placu montowane są urządzenia o konstrukcji stalowej w kolorze zielonym i fioletowym. Już wkrótce będzie można korzystać tam z takich atrakcji jak eko-memory, film animowany, głuchy telefon, koło optyczne, krzywe zwierciadła, panel sensoryczny, rury deszczowe i wir wodny.

Realizacja pomysłu jest możliwa dzięki dofinansowaniu w wysokości 70 676,25zł pozyskanemu w ramach akcji prewencyjnej Pomoc To Moc przez Stowarzyszenie Niezapominajka działające przy szkole. Wniosek pod nazwą „Utworzenie bezpiecznego Naukowego Placu Zabaw w Kluczach”, złożony do programu prewencyjnego „PomocToMoc”, uzyskał wysoką punktację i został zarekomendowany przez Komitet Sponsoringu, Prewencji i CSR PZ do dofinansowania i przyjęcia do realizacji. Uzupełnieniem oceny była również liczba głosów oddanych na projekt na stronie internetowej www.pomoctomoc.pl.

Realizatorzy projektu składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowaną w tę inicjatywę.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-10-10
Data publikacji:2019-10-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:198