Zmiana trybu pracy Urzędu Gminy Klucze od 16.03.2020 r.!

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 marca 2020

UWAGA! Zmiana pracy Urzędu Gminy Klucze od 16.03.2020 r. Urząd będzie zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta – obowiązuje realizację zadań w trybie szczególnym tzn. z wykorzystaniem komunikacji telefonicznej i korespondencji (w tym elektronicznej). Wszelkie dokumenty i wnioski można złożyć na dzienniku podawczym w urzędzie na parterze od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 wrzucając kopertę z dokumentami do specjalnego pojemnika. 

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Klucze!!

Jeszcze raz bardzo proszę i apeluję o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych, medycznych, policji i straży pożarnej. Proszę o pozostanie w swoich domach i nieuczestniczenie w żadnych zgromadzeniach i wieloosobowych spotkaniach. Rodziców przestrzegam, że każde nieodpowiednie zachowanie ich podopiecznych może skutkować sprowadzeniem pod rodzinny dach sytuacji potencjalnego zagrożenia. Bądźmy odpowiedzialni i zdyscyplinowani.

Przypominam o zmianie pracy Urzędu Gminy Klucze od 16.03.2020 r.  Urząd będzie zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta. Oznacza to realizację zadań w trybie szczególnym tzn. z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej i korespondencji tradycyjnej (poczta , kurier). Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można złożyć na dzienniku podawczym w Urzędzie na parterze od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 wrzucając kopertę z dokumentami do specjalnego pojemnika. 

Wyjątkiem będzie rejestracja bieżąca zgonów oraz sporządzania aktów zgonów. W tych sprawach pracownicy USC przyjmą osobiście.

Kontakt osobisty będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub e-mail ( ustaleniu terminu i sposobu realizacji ). Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Urzędzie. O zmianach w sposobie obsługi klienta będziemy informować na stronie Gminy Klucze i w sposób zwyczajowo przyjęty (tablice ogłoszeń, u sołtysów).

 

 KONTAKT DO URZĘDU GMINY KLUCZE: tel. +48 32/642 85 08, tel.

+48 32/642 84 39,

tel. +48 32/642 86 64

tel/fax: +48 32/642 80 52

e-mail: klucze@gmina-klucze.pl

www: www.gmina-klucze.pl

Dziękuję  za dotychczasową postawę i wyrozumiałość

 

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet, bezpiecznie i wygodnie!

TUTAJ możesz przejść do portalu

www.gov.pl

znajdziesz tu wszystkie usługi świadczone przez administrację publiczną w jednym miejscu!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-15
Data publikacji:2020-03-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Tomasz Tomsia
Liczba odwiedzin:1587