Oddaj głos na Grupę Nieformalną CYKLOZA!

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 października 2020

Projekt "Grzejemy!" napisany przez Grupę Nieformalną "Cykloza", dotyczący aktywizacji dzieci, młodzieży i seniorów poprzez jazdę na rowerze i udział w akcjach z tym związanych (np. rajdy rowerowe), bierze udział w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach FIO Małopolska Lokalnie w roku 2020. Zachęcamy do oddawania głosów! 

Uczestnictwo w konkursie polega na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl na inicjatywy zrealizowane w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie. O takich inicjatywach, podjętych przez Grupę Nieformalną CYKLOZA, pisaliśmy TUTAJ:
http://gmina-klucze.pl/index.php?c=article&id=4029
http://gmina-klucze.pl/index.php?c=article&id=3937

Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze tylko udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny.

LINK DO GŁOSOWANIA:
http://malopolskalokalnie.pl/index.php/plebiscyt/ma%C5%82opolska.html?view=vote&cat_id=36&item_id=521&fbclid=IwAR0QZfrC6MFqVSvzMdF29xGPnpWDMM-Z12wQQ7aWoZ-GRd1tnjOOo147KXo

Współfinansowano przez
Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Krakowskiego i Gminy Klucze. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-19
Data publikacji:2020-10-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:688