Jesteś tutaj: Start / home / Uszkodzenia po burzy

Uszkodzenia po burzy

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
20 lipca 2015

Zerwany dach, połamane drzewa i uszkodzone budynki to przykre następstwa wczorajszej burzy, jaka przeszła m.in. nad Gminą Klucze.


W niedzielę nad Śląskiem i Małopolską przeszła silna burza. Niemal w każdym sołectwie Gminy Klucze wiatry połamały gałęzie lub drzewa, powodując utrudnienia w przejezdności dróg. W Chechle wichura zerwała dach budynku gospodarczego, co spowodowało dodatkowe zniszczenia ściany sąsiedniego budynku mieszkalnego. Na szczęście nie ucierpiał nikt z mieszkańców, są jednak zniszczenia mienia. W części gospodarstw w Chechle brakowało prądu – burza uszkodziła linię energetyczną.


W niedzielną noc strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Klucze usuwali skutki nawałnicy, przywracali m.in. przejezdność na drogach. W poniedziałek w oględzinach zniszczeń podczas objazdu gminy uczestniczyli członkowie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z Urzędu Gminy Klucze. We wskazanych przez nich miejscach straż pożarna (OSP) będzie dokonywała kolejnych przecinek gałęzi, złamanych podczas burzy,

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zerwany dach budynku gospodarczego

    Zerwany dach budynku gospodarczego

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-20
Data publikacji:2015-07-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:3048