Gmina Klucze

Klucze nabierają kolorów z Dulux Let's Colour

19 sierpnia 2015

Już w najbliższą sobotę, tj. 22 sierpnia br., od godziny 12:00 wszyscy mieszkańcy Klucz będą mogli wspólnie pomalować wnętrze budynku Przedszkola im. Jasia i Małgosi.

Klucze zostały wyłonione w ogólnopolskiej rywalizacji, uzyskując poparcie internautów z całej Polski. W najbliższą sobotę dzięki zaangażowaniu mieszkańców i organizatora wydarzenia – Dulux Centrum Malarskie ART-DOM – korytarze przedszkola nabiorą kolorów i nowego charakteru. 

To ważne wydarzenie w życiu naszego sklepu, gdyż dzięki niemu cała ekipa będzie mogła, wraz z mieszkańcami miasta, pomóc naszemu przedszkolu nabrać optymistycznych kolorów. Będziemy mogli dać coś naszej lokalnej społeczności i dołożyć swoją cegiełkę do uśmiechu na ustach najmłodszych.

Dulux Centrum Malarskie ART-DOM, specjalizujące się w sprzedaży wszelkiego rodzaju materiałów oraz akcesoriów związanych z malowaniem mieszkań, gwarantuje, że w najbliższą sobotę czeka na każdego mieszkańca Klucz wielka malarska przygoda; również muzyka, kolorowanki i pies Dulek – psia gwiazda znana wszystkim z telewizji.

Zapraszamy wszystkich – dzieci i dorosłych – do wspólnego malowania w ramach V edycji akcji Dulux Let’s Colour!

Organizatorzy zapewniają sprzęt do malowania.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Dulux

    Dulux

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-19
Data publikacji:2015-08-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Adrian Mrówka
Liczba odwiedzin:2468