Gmina Klucze

Konsultacje w sprawie działania Komitetu Rewitalizacji

14 czerwca 2017

Wójt Gminy Klucze informuje o przystąpieniu do konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Klucze w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

 

Szanowni Państwo,

 

            W związku z opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016 – 2026 dla Gminy Klucze, Wójt Gminy Klucze informuje o przystąpieniu do konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Klucze w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

 

Konsultacje, prowadzone od 14.06.2017 r. do 14.07.2017 r. w zgodzie z art. 6 Ustawy z dn. 9 października 2015 roku o rewitalizacji,  odbywać się będą w następujących formach:

 

 

            Komitet Rewitalizacji w założeniu jest organem doradczym Wójta, a także forum dyskusji na temat kierunków rewitalizacji Gminy. W jego skład wchodzą urzędnicy, mieszkańcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. Członkowie Komitetu wybierani są spośród osób, które zgłosiły swoją kandydaturę, a także wyróżniają się dotychczasowymi osiągnięciami i doświadczeniem w pracy na rzecz społeczności lokalnej.

 

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wójt Gminy Klucze

    Wójt Gminy Klucze

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-06-14
Data publikacji:2017-06-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1376