Realizacja ocen energetycznych.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
28 czerwca 2017

Informacja dla mieszkańców zapisanych do projektu wymiany pieców.

Szanowni Państwo.

Na terenie Gminy Klucze są już realizowane oceny energetyczne w projektach 4.4.2 i 4.4.3 w zakresie wymiany pieców. Wszyscy mieszkańcy u których ma odbyć się ocena, zostali poinformowani o tym telefonicznie. Niestety, z niezależnych od nas przyczyn wykonanie ocen może się przedłużyć.
Proszę pamiętać, że oceny są wykonywane przez niezależną od Gminy Klucze firmę NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni, która wykonuje je na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego. Zgodnie z umową, przedstawiciele tej firmy samodzielnie umawiają się na wizyty w Państwa domach, określając harmonogram i częstotliwość ich wykonywania, dlatego prosimy o cierpliwość.

Jednocześnie proszę pamiętać, że wszelkie prace  w zakresie zakupu nowego kotła czy prac instalacyjnych (w wypadku chęci ich refundacji) mogą być wykonane dopiero PO PODPISANIU UMOWY o dofinansowanie z Gminą Klucze. Moment ten, nastąpi jednak nie wcześniej niż po pozytywnej ocenie naszego wniosku przez Urząd Marszałkowski.
Proszę pamiętać, że prace nie muszą być wykonane do końca tego roku, gdyż projekt jest rozłożony na 3 lata i będą Państwo mieli możliwość zaplanowania prac w tym okresie.

Bardzo prosimy o cierpliwość i przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo

    logo

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-06-28
Data publikacji:2017-06-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Kamil Wołek
Liczba odwiedzin:4784