Gmina Klucze

Jesienny rajd Przylaszczkowym Szlakiem Rowerowym

23 października 2017

Piękno jesiennej przyrody, to idealne warunki i sceneria na zorganizowanie kończącego sezon rajdu rowerowego. Tak było również w tym roku. W imprezie, której organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy w Kluczach, wzięło udział 20 miłośników dwóch kółek. Wydarzenie wsparła Gmina Klucze.

Licząca 40 kilometrów trasa rajdu przebiegała przez tereny obfitujące w liczne podjazdy i zjazdy o mocno zróżnicowanej nawierzchni (piaszczysta, szutry, asfalt).

Miłym zaskoczeniem był udział znaczącej części grupy dzieci i młodzieży szkolnej z Klucz i Kwaśniowa, która doskonale radziła sobie z nawigacją w terenie. Nie obyło się bez drobnych awarii rowerów uatrakcyjniających całą imprezę. Na zakończenie rajdu uśmiechnięte twarze rozpromieniały jeszcze bardziej po spożyciu ciepłego posiłku uzupełniajacego wiele utraconych kalorii – informuje Grzegorz Kaliś, prezes UKS Klucze (organizatorzy rajdu).

 

Podziękowania

Szczególne podziękowania kierujemy do kluczewskich strażaków, którzy pilnie strzegli bezpieczeństwa nie stroniąc od udzialania pomocy rowerzystom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział zapraszając za rok na kolejny rajd. 

UKS Klucze

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-23
Data publikacji:2017-10-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1337