Gmina Klucze

Biblioteka na Targach Książki

3 listopada 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach uczestniczyła w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. To wielkie święto wydawców i miłośników książek odwiedzane jest co roku przez kilkadziesiąt tysięcy osób. W tym roku na krakowskich targach odnotowano 70 tysięcy odwiedzających.

Kluczewska biblioteka gościła na targach na zaproszenie Jana Krajewskiego, prezesa Polskiego Związku Bibliotek w Toruniu. Biblioteka prezentowała na krakowskich targach swoje wydawnictwa oraz wydawnictwa promocyjne Gminy Klucze (które odwiedzający mogli otrzymać bezpłatnie). Rozdawała też przydatne czytelnikom pojemne torby z logo Gminy Klucze, w sam raz na zakupowe szaleństwa na targach książki. Najmłodsi mogli również otrzymać upominki z logo gminy i logo biblioteki (notesiki , długopisy, ołówki oraz zestawy gier).

Na stoisku biblioteka prezentowała sporo własnych wydawnictw, można było nabyć niektóre z nich: tomiki poezji autorów z Gminy Klucze, a także pismo „Klucz do Wspomnień”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach: http://biblioteka-klucze.pl/gbp-w-kluczach-na-krakowskich-targach/

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-03
Data publikacji:2017-11-03
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1015