Gmina Klucze

Złoty Dukat dla przedsiębiorcy z Bydlina

14 listopada 2017

Grzegorz Kulawik, przedsiębiorca z Bydlina, właściciel firmy El-Logic, świadczącej usługi w zakresie montażu urządzeń i linii technologicznych, otrzymał Nagrodę Złotego Krakowskiego Dukata, przyznawaną przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie.


Fundatorem nagrody (od 1998 roku) jest Izba Przemysłowo-Handlowa. Nagroda Krakowski Dukat ma charakter promocyjny i przyznawana jest nie przedsiębiorstwu lecz osobie, która je założyła lub nim zarządza. Nagroda wyróżnia i honoruje osoby za osiągnięte wyniki ekonomiczne, za inwencję, za umiejętność dzielenia się sukcesami w swoim otoczeniu. Do nagrody rekomendował pana Grzegorza Kulawika olkuski oddział Izby Przemysłowo-Handlowej.
laureat nagrody, Grzegorz Kulawik, w latach 2003-2006 był pracownikiem w firmie  Metal Union w Częstochowie. Od roku 2006 do 2011 pracował jako Inżynier Utrzymania Ruchu w firmie Saint-Gobain Glassolutions w Jaroszowcu. W 2008 roku założył firmę El-Logic świadczącą usługi w zakresie montażu  urządzeń i linii technologicznych m. in. w Australii, Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej, Izraelu, Japonii, na terenie całej UE i w kraju (40 % przychodów firmy stanowi eksport). Grzegorz Kulawik Jest założycielem i współwłaścicielem kilku innych firm z branży instalacji elektrycznych. Jest także głównym sponsorem Ludowego Klubu Sportowego LEGION w Bydlinie i filantropem na rzecz lokalnej społeczności.

Wręczenie nagród przedsiębiorcom i ludziom związanym ze sztuką odbyło się 10 listopada w Krakowie, podczas Święta Izby Przemysłowo-Handlowej i 167. rocznicy Powstania Izby – Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.
Patronat honorowy sprawowali: Wojewoda Małopolski – Piotr Ćwik, Marszałek Województwa Małopolskiego – Jacek Krupa, Prezydent Miasta Krakowa – prof. Jacek Majchrowski.  

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-14
Data publikacji:2017-11-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1208