Szkolenie anglistów w Londynie

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
28 grudnia 2017

W ramach realizowanego  projektu „Innowacje pedagogiczne kluczem do nowoczesnej edukacji”, finansowanego z Europejskiego Programu Erasmus + Mobilność Kadry Edukacyjnej, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kluczach Marta Dziura oraz nauczycielki języka angielskiego: Aneta Miszczyńska i Mariola Wrońska wzięły udział w szkoleniu metodycznym w Wielkiej Brytanii. 

W trakcie pobytu poznawałyśmy zarówno wiedzę fachową z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego, jak i wielokulturową rzeczywistość współczesnego Londynu. Miałyśmy również możliwość obserwowania pracy naszych angielskich kolegów w londyńskich szkołach. Wspólna wymiana doświadczeń pozwoli na wprowadzenie w naszej placówce przykładów dobrych praktyk w nauczaniu oraz zarządzaniu szkołą - informuje Aneta Miszczyńska.

Kurs Creative Methodology w Language Link School w Londynie był nowoczesnym treningiem metodycznym i językowym. Kurs miał na celu wyposażenie biorących w nim udział nauczycieli nie tylko w wiedzę na temat najnowszych teorii nauczania języka, ale też pozwolił im zapoznać się z praktyką prowadzenia lekcji nowatorskimi metodami ze szczególnym uwzględnieniem nauczania komunikacji w języku angielskim.

Wizyta w Londynie to również niezwykła lekcja wielokulturowości i tolerancji, która w myśl programu Erasmus + zmienia nasze życie i otwiera umysły. Swoją nową wiedzą i doświadczeniami będziemy się dzielić z naszymi uczniami w codziennej pracy, wierząc w przesłanie Edmunda De Wall ”With languages, you are at home anywhere” (Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu) – uważają uczestniczki kursu, anglistki ze Szkoły Podstawowej w Kluczach.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-12-28
Data publikacji:2017-12-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:949