Statuetka „Równych Szans”– Gmina Klucze laureatem konkursu

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
27 lutego 2018

Gmina Klucze została laureatem IX edycji ogólnopolskiego konkursu Samorząd Równych Szans. Gmina została nagrodzona za podejmowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych, w ramach projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”.

Gmina Klucze została laureatem statuetki „Samorząd Równych Szans” w kategorii „Gminy”. Konkurs jest organizowany przez Fundację Inicjatyw Rozwoju Regionalnego. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie odbyła się wczoraj w Krakowie. Statuetkę dla Gminy Klucze odbierali: Wójt Gminy Norbert Bień i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Ryszard Kamionka.

Nasza Gmina znalazła się wśród takich miast – laureatów konkursu, jak Gdańsk , Lublin, Gliwice czy Piła. Dzięki dużemu zaangażowaniu stowarzyszeń działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami realizujemy w gminie wiele programów mających na celu wsparcie tych osób i wypracowanie rozwiązań systemowych. Normalną rzeczą jest pomagać i to staramy się robić, cieszy fakt , że to zostało zauważone – mówi wójt Norbert Bień.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Statuetka dla Gminy Klucze

  Statuetka dla Gminy Klucze

 • Powiększ zdjęcie Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Krakowie

  Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Krakowie

 • Powiększ zdjęcie Statuetkę dla Gminy Klucze odbierali: Wójt Gminy Norbert Bień i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Ryszard Kamionka

  Statuetkę dla Gminy Klucze odbierali: Wójt Gminy Norbert Bień i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Ryszard Kamionka

 • Powiększ zdjęcie Gmina Klucze nagrodzona

  Gmina Klucze nagrodzona

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-27
Data publikacji:2018-02-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:803