Gmina Klucze

Złóż PIT w sobotę

11 kwietnia 2016

Dzień Otwarty 16 kwietnia - informacja Urzędu Skarbowego.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu
informuje
    
o organizacji „Dnia otwartego”
                        16 kwietnia 2016 r ., w godzinach  od  9.00  do  13.00,                                        
   

Zeznanie podatkowe można złożyć drogą elektroniczną, korzystając ze stron internetowych:
www.e-deklaracje.gov.pl   lub  www.szybkipit.pl.

 

Złóż PIT w sobotę

 

 

 

Urzędy skarbowe województwa małopolskiego zapraszają na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia urzędnicy będą czekać na podatników we wszystkich urzędach skarbowych. To dodatkowa okazja, by złożyć roczne zeznanie podatkowe lub uzyskać pomoc w jego wypełnieniu.

 

Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku w poniedziałek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić swój urząd w sobotę 16 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.

 

Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem – informuje Konrad Zawada, Rzecznik Prasowy Izby Skarbowej w Krakowie.  W urzędach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. W wybranych urzędach organizowane będą również krótkie szkolenia z wiedzy podatkowej. Harmonogram szkoleń organizowanych przez małopolskie urzędy skarbowe dostępny jest na stronie internetowej Izby Skarbowej w Krakowie pod adresem: www.is.krakow.pl/szkolenia .

 

Podczas Dnia Otwartego promowana będzie możliwość elektronicznego rozliczania się z fiskusem. Przygotowane zostaną specjalne stanowiska komputerowe, na których można będzie złożyć zeznanie podatkowe przez Internet z instruktażem prowadzonym przez pracownika urzędu.

 

Dzień Otwarty organizowany jest we wszystkich urzędach w całej Polsce.

 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Komunikat Urzędu Skarbowego

    Komunikat Urzędu Skarbowego

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-11
Data publikacji:2016-04-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1906