Gmina Klucze

home

Artykuły

Ziemia Kluczewska wystąpi w Bukownie

Przejdź do - Ziemia Kluczewska wystąpi w Bukownie

Zespół "Ziemia Kluczewska", działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kluczach, wystąpi 1 czerwca w Bukownie na festynie strażackim z okazjji Dnia Dziecka. Szczegóły - na plakacie.

27 maja 2019

1 czerwca odbędzie się Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II

Przejdź do - 1 czerwca odbędzie się Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II

W sobotę 1 czerwca w Kluczach po mszy św. rozpocznie się rajd rowerowy. Otwarcie rajdu zaplanowano na godz. 9.30. Patronem honorowym rajdu jest Wójt Gminy Klucze. Szczegóły - na plakacie.

27 maja 2019

Sesja Rady Gminy Klucze

Przejdź do - Sesja Rady Gminy Klucze

Biuro Rady informuje, że  31.05.2019  o godz.  14.30 w Urzędzie Gminy Klucze( sala-parter)odbędzie się SESJA  Rady Gminy Klucze.

24 maja 2019
Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy Klucze

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Przejdź do - Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2019 zorganizowała zajęcia dla grup przedszkolnych z przedszkola Jasia i Małgosi w Kluczach. Zajęcia miały pokazać, że biblioteka jest nie tylko miejscem, gdzie można wypożyczyć książki, ale w którym również można świetnie się bawić!

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Mamy medalistę w kulturystyce

Przejdź do - Mamy medalistę w kulturystyce

Michał Woźniczko z Rodak, dwudziestotrzyletni kulturysta startujący w kategorii „fitness", zajął 2 miejsce podczas Mistrzostw Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness Siedlce 2019 r. Były to równocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy w Rzymie, gdzie nasz mieszkaniec będzie reprezentował Polskę!

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Mamy medalistę w kulturystyce

Złoto w Polsce, półfinał w Europie

Przejdź do - Złoto w Polsce, półfinał w Europie

Grupa „New Wena X” z olkuskiego oddziału Szkoły Tańca Wena zdobyła dwa złote medale w Krajowych Mistrzostwach IDO (Międzynarodowej Organizacji Tańca) i doszła do półfinału na Mistrzostwach Europy IDO we włoskim Rimini. W „New Wena X” tańczą dwie mieszkanki naszej gminy - Oliwia Jurczyk z Kolbarku i Karolina Jurczyk z Kwaśniowa Dolnego

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Złoto w Polsce, półfinał w Europie

To będzie sportowy Dzień Dziecka w Bydlinie

Przejdź do - To będzie sportowy Dzień Dziecka w Bydlinie

Turniej Piłkarski pod patronatem Antoniego Piechniczka, dmuchany plac zabaw, przejażdzki samochodami terenowymi i pokazy grup militarnych to główne atrakcje festynu z okazi Dnia Dziecka, jaki przygotowuje w Bydlinie Stowarzyszenie "Otwarci". Wkrótce więcej szczegółów - warto zaglądac na profil stowarzyszenia na portalu społecznościowym Facebook

23 maja 2019

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-12
Data publikacji:2015-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:269782