Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Obchody 104. rocznicy bitwy legionistów

Przejdź do - Obchody 104. rocznicy bitwy legionistów

Bardzo uroczysty przebieg miały tegoroczne obchody 104. rocznicy bitwy pod Bydlinem, Załężem i Krzywopłotami. Program obchodów, na które zapraszał Wójt Gminy Klucze, otrzymał Patronat Narodowy Prezydenta RP w ramach 100-lecia Odzyskania Niepodległości i Patronat Honorowy Wojewody Małopolskiego.

19 listopada 2018
Czytaj więcej o: Obchody 104. rocznicy bitwy legionistów

Komunikat - szczepienie lisów

Przejdź do - Komunikat - szczepienie lisów

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie o szczepieniu lisów, które potrwa do 19 listopada.

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Komunikat - szczepienie lisów

Wspólne śpiewanie hymnu w szkole w Rodakach

Przejdź do - Wspólne śpiewanie hymnu w szkole w Rodakach

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach również włączyła się w ogólnopolską akcję śpiewania hymnu. Wszyscy uczniowie szkoły dokładnie o godz. 11.11 – godzina ta symbolizuje datę 11 listopada, czyli Święto Niepodległości - uroczyście odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Wspólne śpiewanie hymnu w szkole w Rodakach

Zagłosuj na projekt piłkarski!

Przejdź do - Zagłosuj na projekt piłkarski!

Zachęcamy do głosowania na projekt związany z organizacją zajęć piłki nożnej dla dzieci w wieku 5-12 lat, zakończonych Turniejem Mikołajkowym, w plebiscycie na "Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Krakowie w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie". Autorem projektu jest Grupa Nieformalna „Strzała”.

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Zagłosuj na projekt piłkarski!

Nabór do projektu "Razem po zatrudnienie"

Przejdź do - Nabór do projektu "Razem po zatrudnienie"

Spółdzielnia Socjalna OPOKA prowadzi nabór do projektu Razem po zatrudnienie!

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Nabór do projektu "Razem po zatrudnienie"

Stu biegaczy na stulecie niepodlegości

Przejdź do - Stu biegaczy na stulecie niepodlegości

Ponad stu uczestników biegu głównego oraz dzieci i młodzież (uczestnicy biegów na dystansach 60-800 m) postanowiło uczcić stulecie niepodległości poprzez udział w zorganizowanym 11 listopada w Gminie Klucze 24. Międzynarodowym Biegu Ulicznym Szlakiem Walk Legionistów w Bydlinie. Wydarzeniem towarzyszącym były zorganizowane po raz piąty Zawody Nordic Walking. Galeria zdjęć

13 listopada 2018
Czytaj więcej o: Stu biegaczy na stulecie niepodlegości

Kwiaty pod pomnikami legionistów

Przejdź do - Kwiaty pod pomnikami legionistów

11 listopada Wójt Gminy Klucze Norbert Bień wraz z przedstawicielami samorządu Giny Klucze złożył kwiaty w miejscach pamięci o legionistach polskich, którzy pod Bydlinem, Krzywopłotami i Załężem złożyli ofiarę życia w bitwie w 1914 roku.

13 listopada 2018
Czytaj więcej o: Kwiaty pod pomnikami legionistów