Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

KOMUNIKAT - silny wiatr

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 15.00 dnia 18.01. br. do godz. 10.00 dnia 19.01 na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, z porywami do 80km/h, z południowego zachodu i zachodu. Miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

18 stycznia 2018
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT - silny wiatr

Dzielnicowy bliżej nas

Przejdź do - Dzielnicowy bliżej nas

Informacja Komisariatu Policji w Kluczach o rejonach służbowych i przydzielonych do nich dzielnicowych, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

18 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Dzielnicowy bliżej nas

Powołanie komisji konkursowej

Przejdź do - Powołanie komisji konkursowej

ZARZĄDZENIA Wójta Gminy Klucze w sprawach: powołania komisji konkursowej dla przeprowadzenia konkursu ofert na realizację w 2018 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego oraz ustalenia regulaminu komisji konkursowej.

18 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Powołanie komisji konkursowej

Wniosek o dopłaty tylko przez Internet

Przejdź do - Wniosek o dopłaty tylko przez Internet

Uwaga, rolnicy! Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski  składane będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

18 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Wniosek o dopłaty tylko przez Internet

Nagroda za kolędę

Przejdź do - Nagroda za kolędę

Zespół „Rodaczanie”, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury pod kierunkiem artystycznym Anny Dudek,  zajął  III miejsce w kategorii chórów na III Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Łazach. 

16 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Nagroda za kolędę

Obudź czujność!

Przejdź do - Obudź czujność!

Używane w okresie zimy urządzenia grzewcze są niejednokrotnie są przyczyną pożarów i zatruć tlenkiem węgla. Publikujemy materiały nadesłane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu, dotyczące bezpiecznego użytkowania tych urządzeń i zasad postępowania w przypadku zagrożeń. 

16 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Obudź czujność!