Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Będzie odnowiona kolejna część parku

Przejdź do - Będzie odnowiona kolejna część parku

Gmina Klucze otrzymała promesę na dofinansowanie odnowienia części parku w Kluczach. Chodzi o teren przy Dworku Dietla. To kolejne prace związane z zagospodarowaniem kluczewskiego parku. Przypomnijmy, w tym roku zakończyło się zagospodarowanie górnego fragmentu parku, w której urządzono siłownię i plac zabaw.

19 października 2018
Czytaj więcej o: Będzie odnowiona kolejna część parku

Uroczysta sesja na zakończenie kadencji Rady Gminy Klucze

Przejdź do - Uroczysta sesja na zakończenie kadencji Rady Gminy Klucze

Podniosły charakter miała czwartkowa sesja Rady Gminy Klucze, było to bowiem ostatnie posiedzenie rady w tym składzie. Na radnych kolejnej kadencji mieszkańcy gminy będą głosować w wyborach samorządowych w tę niedzielę, 21 października.

19 października 2018
Czytaj więcej o: Uroczysta sesja na zakończenie kadencji Rady Gminy Klucze

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Przejdź do - ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Biuro Lokalnej Grupy Działania „Nad Białą Przemszą” zaprasza do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. 

19 października 2018
Czytaj więcej o: ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

W Zalesiu Golczowskim powstanie świetlica wiejska

Przejdź do - W Zalesiu Golczowskim powstanie świetlica wiejska

W Zalesiu Golczowskim powstanie długo oczekiwana świetlica wiejska. Na realizację inwestycji Gmina Klucze pozyskała dofinansowanie ze środków pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wczoraj Wójt Gminy Klucze Norbert Bień i Skarbnik Gminy Marta Mędrek podpisali w Krakowie umowę dotacyjną.

19 października 2018
Czytaj więcej o: W Zalesiu Golczowskim powstanie świetlica wiejska

Poprawa infrastruktury obiektów sportowych w gminie Klucze

Przejdź do - Poprawa infrastruktury obiektów sportowych w gminie Klucze

Podsumowanie działań i osiągnięć klubów sportowych i stowarzyszeń oraz inwestowanie w poprawę infrastruktury obiektów sportowych w gminie Klucze było głównym tematem posiedzenia Gminnej Rady Sportu.

19 października 2018
Czytaj więcej o: Poprawa infrastruktury obiektów sportowych w gminie Klucze

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu rozwijania kultury

Przejdź do - Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu rozwijania kultury

Zarządzenie Wójta Gminy Klucze w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego  z zakresu rozwijania  kultury poprzez: wspieranie inicjatyw mieszkańców, szczególnie osób starszych, służących integracji oraz aktywnym formom spędzania wolnego czasu. 

19 października 2018
Czytaj więcej o: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu rozwijania kultury