Jesteś tutaj: Start / home

home

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Przygotowania do wyprawy na Elbrus

Przejdź do - Przygotowania do wyprawy na Elbrus

Robert Wójcicki z Bogucina Dużego przygotowuje się do wejścia na Elbrus, najwyższy szczytu Kaukazu. Celem wyprawy jest pomoc dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które będzie prowadzić w Kluczach „Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin”. Przedsięwzięcie wspiera Gmina Klucze.

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Przygotowania do wyprawy na Elbrus

Obowiązek zgłoszenia do ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na nieczystości ciekłe

Zgodnie z art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1454) gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków. W związku z powyższym Wójt zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Klucze o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków, informację tą należy składać w Urzędzie Gminy Klucze ul. Partyzantów 1.

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Obowiązek zgłoszenia do ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na nieczystości ciekłe

Soboty z angielskim w Cieślinie

Przejdź do - Soboty z angielskim w Cieślinie

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych, które odbywają się pod hasłem "Angielskie Lato - I like it!"

18 lipca 2019

Bus „500 Plus” w powiecie olkuskim

Przejdź do - Bus „500 Plus” w powiecie olkuskim

Wczoraj bus „500 Plus” odwiedził powiat olkuski. Akcję informacyjną przedstawiciele wojewody małopolskiego rozpoczęli od Olkusza, zatrzymali się również w Kluczach. To część akcji informacyjnej na temat nowych zasad programu „Rodzina 500 Plus”.

17 lipca 2019
Czytaj więcej o: Bus „500 Plus” w powiecie olkuskim

Zapraszamy na wydarzenia kulturalne

Przejdź do - Zapraszamy na wydarzenia kulturalne

Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach oraz realizatorzy projektów dotowanych z programu FIO i "Działaj Lokalnie 2019" zapraszają na wydarzenia kulturalne. Sprawdź, co ciekawego znajdziesz dla siebie? 

17 lipca 2019

Bus #Rodzina500plus w powiecie olkuskim

Przejdź do - Bus #Rodzina500plus w powiecie olkuskim

Bus #Rodzina500Plus odwiedzi we wtorek (16 lipca) kolejne małopolskie miejscowości. Tym razem bus będzie w powiecie olkuskim, m.in. ok. godz. 12.30 w Kluczach (na „ryneczku” handlowym).

16 lipca 2019
Czytaj więcej o: Bus #Rodzina500plus w powiecie olkuskim

Sprawy urzędowe przez internet - wypełnij ankietę

Przejdź do - Sprawy urzędowe przez internet - wypełnij ankietę

Szanowni Państwo, aktualnie w Urzędzie Gminy Klucze trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem jest zwiększenie zakresu spraw urzędowych, jakie będzie można załatwić przez internet. Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Dziękujemy. LINK DO ANKIETY >>>

16 lipca 2019

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-12
Data publikacji:2015-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:284915