Gmina Klucze

home

Artykuły

Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Przejdź do - Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Wójt Gminy Klucze i Przewodniczący Rady Gminy Klucze składają życzenia lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i pozostałym pracownikom służby zdrowia z okazji Światowego Dnia Zdrowia. 

7 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Uwaga - przymrozki w Małopolsce

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 22:00 dnia 07.04.2020 r. do godz. 08:00 dnia 08.04.2020 r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się  lokalnie spadek temperatury do -2 °C, przy gruncie do -5 °C.

7 kwietnia 2020

Zostań artystą w swoim domu – proponują instruktorzy GOK

Przejdź do - Zostań artystą w swoim domu – proponują instruktorzy GOK

Pracownie Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach są co prawda zamknięte (w całym kraju obowiązują przepisy w związku z epidemią), ale to nie oznacza, że nie możemy tworzyć plastycznie w zaciszu domowym. Co ciekawego można wykonać z materiałów dostępnych w domu lub do nabycia w otwartych sklepach - podpowiadają instruktorzy GOK na profilu facebook tej instytucji, w ramach akcji ZOSTAŃ ARTYSTĄ W SWOIM DOMU!

7 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Zostań artystą w swoim domu – proponują instruktorzy GOK

Przypominamy o rekrutacji do Klubu Dziecięcego w Jaroszowcu

Przejdź do - Przypominamy o rekrutacji do Klubu Dziecięcego w Jaroszowcu

Przypominamy o trwającej do 15 kwietnia 2020 r. trwa rekrutacja do Klubu Dziecięcego Leśne Skrzaty w Jaroszowcu. W jaki sposób można składaćformularze rekrutacyjne?

7 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Przypominamy o rekrutacji do Klubu Dziecięcego w Jaroszowcu

W piątek 10.04 Urząd Gminy Klucze czynny do godz. 12.00

Przejdź do - W piątek 10.04 Urząd Gminy Klucze czynny do godz. 12.00

Wójt Gminy Klucze informuje, że w piątek, 10 kwietnia, Urząd Gminy Klucze będzie czynny do godziny 12:00. Przypomina jednocześnie, że w związku ze stanem epidemii, UGK jest zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta – obowiązuje realizacja zadań w trybie szczególnym tzn. z wykorzystaniem komunikacji telefonicznej i korespondencji. Wyjątkiem jest bieżąca rejestracja oraz sporządzanie aktów zgonów i urodzeń.

7 kwietnia 2020

Policjanci sprawdzają, czy stosujemy się do przepisów w związku z epidemią

Przejdź do - Policjanci sprawdzają, czy stosujemy się do przepisów w związku z epidemią

Policjanci sprawdzają, jak mieszkańcy respektują przepisy związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii. W miniony weekend na terenie powiatu olkuskiego policjanci ujawnili  27 wykroczeń związanych z zakazem gromadzenia się i przemieszczania osób - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

7 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Policjanci sprawdzają, czy stosujemy się do przepisów w związku z epidemią

Uwaga - przymrozki

Przejdź do - Uwaga - przymrozki

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Kluczach w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 22:00 dnia 06.04. br. do godz. 08:00 dnia 07.04. br., prognozuje się lokalnie spadek temperatury  do – 1 st.C, przy gruncie do - 5 st.C

6 kwietnia 2020

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-12
Data publikacji:2015-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:330985