Plac zabaw i siłownia w Kwaśniowie Górnym

Plac zabaw

17 sierpnia 2015

Inwestycja z wykorzystaniem funduszu sołeckiego i środków własnych Gminy Klucze.

Kwaśniów Górny wzbogacił się o nowy plac zabaw sfinansowany zgodnie z wolą mieszkańców Kwaśniowa z funduszu sołeckiego na rok 2015. Na ogrodzonym terenie znajdującym się za miejscową świetlicą wiejską ulokowano także siłownie na wolnym powietrzu sfinansowaną ze środków własnych Gminy Klucze.

Obiekt został wyposażony w m.in. w huśtawki, bujaki, karuzele i mini „małpi gaj”. Teren placu został ogrodzony a podłoże wysypane piaskiem. Na pozostałym, nie obsypanym piaskiem terenie jeszcze w tym roku zostanie zasiana trawa. Warto podkreślić, że wszystkie prace związane z porządkowaniem terenu oraz zrobieniem ogrodzenia zostały wykonane przez mieszkańców ze szczególny udziałem sołtysa oraz młodzieży z lokalnego klubu sportowego UKKS Orzeł Kwaśniów.

Plac zabaw