Nowa Siedziba Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w Krakowie

Program Czyste Powietrze

20 stycznia 2022

Od 10 stycznia 2022 r. zespoły odpowiedzialne za obsługę Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” będą obsługiwały Państwa w nowej siedzibie.

Nowa siedziba mieści sie pod adresem:

Jana Pawła II 180

31-982 Kraków

Poniżej link z mapą dojazdu

Zainteresowane osoby, które chcą się umówić na spotkanie z pracownikiem WFOŚiGW w Krakowie przy ul. Jana Pawła II 180 w sprawie uzyskania informacji dotyczących złożenia wniosku w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania za pomocą terminarza spotkań pod adresem:

Terminarz spotkań z beneficjentami Programu Priorytetowego Czyste Powietrze | Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie (wfos.krakow.pl)

Całość korespondencji (w formie papierowej) należy kierować do głównej siedzimy Wojewódzkiego Funduszu pod adres:

WFOŚiGW w Krakowie

Ul. Kanonicza 12

31-002 Kraków

Przypominamy również, że w Urzędzie Gminy Klucze w Pustynnym Centrum Informacji jest dostępny dla mieszkańców Gminy punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze.