Data publikacji: 2022-09-01

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy dużo sukcesów i wspaniałego czasu spędzonego wśród przyjaciół!

Rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny 2022/2023, z tej okazji Wójt Gminy Klucze Norbert Bień życzy:

Uczniom - dużo optymizmu, energii i chęci do realizowania obowiązków szkolnych, wytrwałości, dobrych przyjaźni i osiągnięcia wyznaczonych celów;

Rodzicom i Opiekunom - cierpliwości, konsekwencji w wychowaniu, pozytywnych doświadczeń i zadowolenia z osiągnięć dzieci;

Nauczycielom - zapału do pracy, poczucia spełnienia i satysfakcji z dobrze wypełnianego obowiązku.

„Jestem pewien, że najważniejszym celem i zadaniem każdej z naszych szkół jest nauczanie i wychowywanie uczniów w taki sposób, aby mogli się jak najlepiej rozwijać, stawać się mądrymi, pewnymi siebie, młodymi ludźmi. A każdy uczeń to wizytówka naszej Gminy - Powodzenia!”.