Data publikacji: 2022-12-06

odbędzie się

SESJA

Rady Gminy Klucze

Proponowany porządek obrad na sesji:

1. Otwarcie obrad.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5. Podjęcie uchwał w sprawie:

- uchwalenia programu Ochrony Środowiska dla Gminy Klucze na lata 2023-2026 z perspektywą na lata 2027-2030.

-określenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu do obliczenia zwrotu rodzicom kosztów jednorazowego przewozu dzieci, młodzieży oraz rodziców.

-przystąpienia do sporządzania zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Klucze.

- zmiany Uchwały nr LXVI/418/2022 Rady Gminy Klucze z dnia 20 lipca 2022 w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Klucze na lata 2022-2032 oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii w tym trybu jej konsultacji.

- określenia wysokości stawek od środków transportowych na terenie Gminy Klucze.

-określenie wysokości stawek podatku od nieruchomości.

-zmiany Regulaminu Korzystania z terenu Pustyni Błędowskiej przyjętego uchwałą Rady Gminy Klucze nr XXV/182/2020 z dnia 17 czerwca 2020r.

6. Informacja międzysesyjna wójta.

7.Wnioski i zapytania Radnych.

8. Sprawy bieżące Rady.

9. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy

(-) Bogusław Paś