Data publikacji: 2023-01-31

Ferie na sportowo w Gminie Klucze rozpoczęte!

Od wczoraj, czyli 30 stycznia 2023 r. wystartowały ferie zimowe w Małopolsce, które potrwają do 12 lutego. W Gminie Klucze, podobnie jak w ubiegłym roku, dzieci mogą spędzać je na sportowo wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe KLUCZE oraz Placówką Wsparcia Dziennego, jaką jest Centrum Doświadczania Świata, wspieranymi przez Centrum Usług Społecznych w Kluczach. Partnerem akcji jest zaś Szkoła Podstawowa w Kluczach.

Organizatorzy zaplanowali moc atrakcji, by uczestnicy zajęć nie nudzili się ani przez chwilę. Dzieci, które spędzają ferie na sportowo mogą brać udział w rozmaitych zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych, warsztatach integracyjnych, a ci, którzy potrzebują wyciszenia i relaksu znajdą je w Sali Doświadczania Świata.

Z nastaniem ferii pojawił się śnieg. Będzie zatem możliwość w pełni skorzystać z atutów zimy, witając się z nią na zewnątrz, m.in. podczas spaceru po Pustyni Błędowskiej z przewodnikiem jurajskim.

Wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, o których mowa była już na pierwszych zajęciach.

Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia relacji z ferii na sportowo na stronę fb Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze oraz Centrum Usług Społecznych w Kluczach, a uczestnikom życzymy dużo dobrej zabawy!

Fot. Centrum Usług Społecznych w Kluczach.

Ferie na sportowo w Gminie Klucze. Fot. CUS Klucze