Wybory samorządowe 2024

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I z dnia 10 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa małopolskiego.

, 2024-04-11

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2024 - GMINA KLUCZE

Wyniki wyborów na Wójta Gminy Klucze, do Rady Gminy Klucze, Rady Powiatu Olkuskiego oraz Sejmiku Województwa Małopolskiego.

, 2024-04-08

Wybory samorządowe 2024. Ważne informacje i wskazówki dla głosujących

Informacja dla mieszkańców gminy Klucze dot. głosowania w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 r.

, 2024-04-02

POSTANOWIENIE NR 387/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 28 marca 2024 r.

Dot. zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 11 w gminie Klucze

, 2024-03-29

POSTANOWIENIE NR 363/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 25 marca 2024 r.

POSTANOWIENIE NR 318/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 21 marca 2024 r.

Dot. zmian w składach Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Klucze

, 2024-03-22

POSTANOWIENIE NR 290/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 18 marca 2024 r.

Dot. Powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Klucze.

, 2024-03-19

Informacja dot. I posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych

Dot. I posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych.

, 2024-03-19

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kluczach

Informacja o przyznaniu numerów list kandydatów komitetów wyborczych na Radnych Rady Gminy Klucze.

, 2024-03-15

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kluczach z dnia 14 marca 2024 r.

Dodatkowy termin na zgłoszenie kandydatów na wójta w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

, 2024-03-14

Ogłoszenie Gminnej Komisji Wyborczej

Informacja dot. losowania numerów list kandydatów komitetów wyborczych na Radnych Rady Gminy Klucze w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Informacja Komisarza Wyborczego w Krakowie

Dot. losowania członków komisji wyborczych.

Informacja dla wyborców - mieszkańców Klucz

Dot. utworzenia nowego lokalu wyborczego w Pałacyku Dietlów w Kluczach.

Informacja o składzie, siedzibie i dyżurach Gminnej Komisji Wyborczej w Kluczach

Informacja GKW Klucze o terminach dyżurów prowadzonych w celu przyjmowania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na radnych.

Informacja GKW Klucze o terminach dyżurów prowadzonych w celu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na wójta.

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Klucze z dnia 4 marca 2024 roku

Informacja o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kluczach

Obwieszczenie o możliwości dodatkowych zgłoszeń kandydatów na radnych.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania

Informacja o utworzeniu odrębnego obwodu głosowania w Jaroszowcu.

Sejmik - postanowienie komisarza wyborczego o okręgach wyborczych

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Klucze z dnia 6 lutego 2024 roku

Na podstawie art. 422 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Wójt Gminy Klucze podaje do publicznej wiadomości informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Kluczach w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.:

zestaw dokumentów dot. zgłoszeń kandydatów na radnych w gminach do 20 000 mieszkańców

Zasady finansowania kampanii wyborczej - wyjaśnienia

Wyjaśnienia dotyczące zasad finansowania kampanii wyborczej w wyborach organów samorządu terytorialnego

K O M U N I K A T Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 30 stycznia 2024 r.

Informacja o tworzeniu komitetu

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłaszać kandydatów tylko w jednej gminie liczącej do 20 000 mieszkańców w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień.7 kwietnia 2024 r.

ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 29 stycznia 2024 r.

ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.