Podziękowanie Wójta Gminy dla darczyńców, uczestników i współorganizatorów 26. Finału WOŚP

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 stycznia 2018

PODZIĘKOWANIE

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wsparli 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kluczach.

Dziękuję darczyńcom, wolontariuszom, grupom zorganizowanym oraz sztabowi WOŚP w Gminie Klucze, a także wszystkim wykonawcom koncertu finałowego.

Dzięki Państwa hojności, zaangażowaniu i pracy po raz kolejny nasza gmina mogła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazać dary serca na rzecz małych pacjentów, bo to dla nich w tym roku grała niestrudzenie świąteczna Orkiestra.

Wójt Gminy Klucze
Norbert Bień

 

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowanego w Gminie Klucze, akcję wsparło liczne grono wolontariuszy, przedstawicieli służb, instytucji, stowarzyszeń i mieszkańcy: uczniowie, nauczyciele i opiekunowie ze szkół podstawowych w Gminie Klucze, Pustynna Grupa Terenowa w Chechle, dzięki której odwiedziło naszą gminę i wsparło WOŚP liczne grono uczestników rajdu z każdego województwa naszego kraju, Koło Gospodyń Wiejskich w Kluczach, Stowarzyszenie „Babiniec” w Kluczach, pracownicy Urzędu Gminy Klucze, dyrekcja oraz obecni i byli pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kluczach, Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Klucze oraz z Gorenic, Szkoła Podstawowa w Kluczach i pracownicy basenu w Kluczach.

Transport wolontariuszy zapewniły jednostki OSP w Chechle, Bydlinie i Rodakach.

Sponsorami poczęstunku dla wolontariuszy WOŚP byli: Anna Jochymek, Zofia Rydzyk, Jolanta Gawron, Jolanta Rembelska, Ilona Zagała, Krystyna i Czesław Zacłonowie.

Przedmioty na licytacje przekazali: Poseł na Sejm RP Lidia Gądek, Park Wodny "JURA" w Łazach, Koło Gospodyń Wiejskich w Kolbarku, Barbara Pietrzak-Struzik, Tadeusz Żurek, Ewa i Sylwiusz Kajda, Nina Czerwińska, DNC DROGERIA, Megie Barber, Firma Orllo, Tomasz Kuchar, Przemysław Małysa, Czarek Woch. Licytację podczas finałowego koncertu prowadził Stanisław Góźdź.

Na scenie Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach wystąpili następujący wykonawcy: Duet Karolina Dudek i Mateusz Sołtysik, Patrycja Gotfryd, chór ze Szkoły Podstawowej w Kluczach pod opieką artystyczną Martyny Smaruj, grupa „Motylki” z Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie 26 Finał WOŚP w Gminie Klucze

    26 Finał WOŚP w Gminie Klucze

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-01-15
Data publikacji:2018-01-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:966