OSTRZEŻENIE: przymrozki - oblodzenie!

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu.

Ogłoszenie Wójta Gminy Klucze

Wójt Gminy Klucze ogłasza III przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w Kwaśniowie Górnym.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-18

Wykłady tematyczne: "Ziemia Olkuska w dobie odzyskania niepodległości"

Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zaprasza dzieci i młodzież szkolną na wykłady: "Ziemia Olkuska w dobie odzyskania niepodległości".

INFORMACJA DOT. OPRYSKÓW TERENU WZDŁUŻ TORU KOLEJOWEGO LHS

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o. o. w Zamościu Sekcja Drogowa Sędziszów informuje, że w dniach od 8 maja do 5 czerwca 2024 r. będą dokonywane opryski terenu wzdłuż toru kolejowego linii LHS.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-17

OSTRZEŻENIE - przymrozki!

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-17

IX edycja Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich "Bitwa Regionów"

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich! Zapraszamy do udziału i zaprezentowania kulinarnych tradycji Waszych regionów w IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”!

Informacja PWiK Olkusz - przerwy w dostawie wody

Zawiadomienie PWiK Olkusz o przerwie w dostawie wody w miejscowości Chechło.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-16

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej: "Pomagamy przez Sport" dla Leny z Kwaśniowa Dolnego

Za nami wspaniałe sportowe wydarzenie, które nie tylko promuje sport oraz wspólne wartości, ale przede wszystkim, stanowi wyraz naszej solidarności i wsparcia dla Leny, która potrzebuje naszej pomocy w walce z chorobą.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-16

“Biblioteki pełne dobrej energii”

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach zakwalifikowała się do 2. edycji projektu “Biblioteki pełne dobrej energii”.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-15

Projekt MARR: „Nauczyciele dla Zrównoważonego Rozwoju: Wspólna Droga w Przyszłość”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza szkoły podstawowe i ich pracowników (nauczycieli klas I-III oraz IV-V) do udziału w projekcie pn. „Nauczyciele dla Zrównoważonego Rozwoju: Wspólna Droga w Przyszłość”.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-12