Dofinansowanie WFOŚiGW w Krakowie na edukację ekologiczną

Zadanie pn. „Program aktywnej edukacji i aktywizacji ekologicznej dzieci w wieku szkolnym z terenu Gminy Klucze” otrzymało dofinansowanie w kwocie 33 483,00 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach „Programu priorytetowego – Edukacja ekologiczna”.

TAJEMNICZY ŚWIAT BOBRÓW - Efekty pracy uczestników projektu z zakresu edukacji ekologicznej

W Gminie Klucze odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach projektu pn. „Program aktywnej edukacji i aktywizacji ekologicznej dzieci w wieku szkolnym z terenu Gminy Klucze”.

Uczniowie z Gminy Klucze na warsztatach we Wrocławiu

Projekt z zakresu edukacji ekologicznej realizowany w Gminie Klucze stworzył możliwość naszym uczniom udziału w wyjazdowych warsztatach prowadzonych we Wrocławiu