Konkurs plastyczny dla dzieci

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 lutego 2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Wolbromiu zaprasza do udziału w XI edycji konkursu Plastycznego dla dzieci: „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.
Aby przystąpić do konkursu należy wykonać pracę plastyczną dwuwymiarową w formacie
A-3 w dowolnej technice na temat zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III oraz IV-VIII) w każdym etapie praca oceniana jest pod względem zgodności z tematem konkursu, formatem pracy, kreatywnością oraz walorami estetycznymi.
Autorzy najciekawszych prac, na każdym etapie Konkursu, otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów i patronów Konkursu. Prace laureatów będą publikowane również w materiałach popularyzatorskich Kasy.

Termin nadsyłania prac upływa 31 marca 2021 rok. Szczegółowe zasady organizacji i przebiegu konkursu określa regulamin dostępny na stronie: 

www.krus.gov.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Konkurs plastyczny dla dzieci

    Konkurs plastyczny dla dzieci

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-02-22
Data publikacji:2021-02-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:70