Wykaz organizacji pozarządowych

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
17 lipca 2015

Nazwa organizacji

Adres

Dane teleadresowe

Forma prawna

Władze organizacji

Koła Gospodyń Wiejskich

Koło Gospodyń Wiejskich Bogucin Duży

Bogucin Duży 48

32-310 Bogucin Duży

Tel. 32 642 88 39

kom. 504 720 352

Grupa nieformalna

Lucyna Probierz - przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Bydlin

ul. Wolbromska 3

32-310 Bydlin

Tel. 32 642 64 12

kom. 693 396 730

Grupa nieformalna

Maria Mól - przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Chechło

ul. Piaskowa 6

32-310 Chechło

Tel. 32 642 04 73

kom. 512 373 231

Grupa nieformalna

Natalia Mermel – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Cieślin

ul. Jurajska 14

32-310 Cieślin

Tel. 32 642 62 00

kom. 798 860 071

Grupa nieformalna

Maria Kwiatkowska – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Golczowice

ul. Plażowa 6

32-310 Golczowice

Tel. 32 642 98 58

Grupa nieformalna

Jadwiga Wróbel – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Hucisko

Hucisko 1a

32-310 Hucisko

Tel. 32 642 98 12

Grupa nieformalna

Ewa Kruszak – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Jaroszowiec

ul. Leśna 37/16

32-310 Jaroszowiec

Tel. 32 642 82 35

kom. 665 106 335

Grupa nieformalna

Zuzanna Krawczyk – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Klucze

ul. Górna 36

32-310 Klucze

Kom. 509 797 924

tel. 32 642 81 30

Grupa nieformalna

Halina Makarewicz - przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich „Źródełko“ w Kolbarku

ul. Źródlana 56

32-310 Kolbark

Kom. 509 172 246

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Józefa Kamionka - prezes

Anna Kwaśniewska - wiceprezes

Kowal Stanisława - sekretarz

Koło Gospodyń Wiejskich Krzywopłoty

ul. Paderewskiego

32-310 Krzywopłoty

Tel. 32 642 63 16

Grupa nieformalna

Zofia Grzanka – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Rodaki

ul. Strażacka 5

32-310 Rodaki

Kom. 600 231 265

Grupa nieformalna

Alicja Jeziorna – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Kwaśniów Górny

ul. Polna

32-310 Kwaśniów Górny

 

Grupa nieformalna

Krystyna Mstowska – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Kwaśniów Dolny

ul. Główna 64

32-310 Kwaśniów Dolny

Tel. 32 642 62 76

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Maria Chłosta – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Ryczówek

ul. Rzeka 18

32-310 Ryczówek

Tel. 32 642 96 28

Kom. 502 956 827

Grupa nieformalna

Halina Widełka – przewodnicząca

Koło Gospodyń Wiejskich Zalesie Golczowskie

ul. Górna 63

32-310 Zalesie Golczowskie

Tel. 32 645 81 06

Grupa nieformalna

Agnieszka Ścigaj - przewodnicząca

Kluby Sportowe

Ludowy Klub Sportowy "LEGION"

ul. Legionów 41

32-310 Bydlin

Tel. 32 642 87 47

32 642 94 13

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Eugeniusz Kulawik – prezes

Krzysztof Kulawik – wiceprezes

Antoni Kaziród – skarbnik

Uczniowski Kwaśniowski Klub Sportowy "Orzeł Kwaśniów“

ul. Długa 54

32-310 Kwaśniów Górny

Tel. 507 358 746

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Paweł Jagiełka – prezes

Daniel Wołek – wiceprezes

Miron Piszczek - skarbnik

Uczniowski Klub Sportowy "KUMITE" Klucze

ul. Zawierciańska 31

32-310 Klucze

Kom. 663 732 181

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Zbigniew Biały – prezes

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "LEGIONIK"

ul. Legionów 32

32-310 Bydlin

Tel. 32 642 60 93

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Marek Świerczek – prezes

Paweł Milanowski – wiceprezes

Elżbieta Foryś – sekretarz

Małgorzata Kulawik - skarbnik

Ludowy Klub Sportowy "UNIA" Jaroszowiec

ul. Kolejowa 20

32-310 Jaroszowiec

Kom. 509 122 116

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Janusz Knap – prezes

Zbigniew Rutka – członek zarządu

Uczniowski Klub Sportowy "MAŁOPOLANIE"

ul. Strażacka 11

32-310 Rodaki

Tel. 32 642 01 30

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Barbara Wojnar – prezes

Jolanta Nowosadzka – wiceprezes

Halina Ładoń – sekretarz

Dorota Kożuch – skarbnik

Ludowy Zespół Sportowy "BŁYSKAWICA" Kolbark

ul. Źródlana 3

32-310 Kolbark

Kom. 730 300 662

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Waldemar Arnold – prezes

Jacek Pacia – wiceprezes

Radosław Polak – sekretarz

Przemysław Kowal - skarbnik

Gminny Ludowy Klub Sportowy "PRZEMSZA" Klucze

ul. Rudnicka 5

32-310 Klucze

Kom. 509 523 930

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Kamil Jagła – prezes

Krzysztof Brzeziński – wiceprezes

Stanisław Jochymek - wiceprezes

Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego

ul. Kolejowa 18

32-310 Jaroszowiec

Tel. 32 645 70 88

Kom. 692 627 966

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Barbara Swędzioł – prezes

Jarosław Piątek – wiceprezes

Anna Majewska –

sekretarz

Bartłomiej Filiczak – skarbnik

Piotr Kita – członek Zarządu

Uczniowski Klub Sportowy w Kluczach

ul. Zawierciańska 30

32-310 Klucze

Kom. 602 583 025

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Grzegorz Kaliś – prezes

Grzegorz Ładoń – wiceprezes

Hubert Poczęsny – sekretarz

Danuta Majcherkiewicz – skarbnik

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "CENTURIA"

ul. Kluczewska 56

32-310 Chechło

Kom. 668 847 095

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Krzysztof Janda – prezes

Jaroslaw Janda- wiceprezes

Łukasz Smętek – sekretarz

Krzysztof Żmudka – skarbnik

Stowarzyszenia

Małopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Gruźlicą, Mykobakteriozą i Chorobami Płuc - NIKIFOR

ul. Kolejowa 1a

32-310 Jaroszowiec

 

tel. 698 582 157

e-mail: stowarzyszenie.nikifor@gmail.com

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Krzystof Grzesik - prezes
Karolina Wojtaszewska - wiceprezes
Dagmara Dąbrowska - sekretarz

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego "KLUCZ"

ul. Źródlana 3

32-310 Kolbark

Tel. 32 645 75 13

32 647 80 50

e-mail: biuro@stowarzyszenie-klucz.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Wiesław Pietras – prezes

Ryszard Kamionka – wiceprezes

Agnieszka Ścigaj – sekretarz

Tadeusz Posełek - skarbnik

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne

ul. Bolesławska 23

32-310 Klucze

Tel. 32 647 10 15

fax. 32 647 14 41

Kom. 607 844 591

e-mail: chsd@o2.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Daniel Wołkiewicz – prezes

Beata Szczygieł – wiceprezes

Jerzy Latos – skarbnik

Forum Oświatowe Klucze

ul. Zawierciańska 30

32-310 Klucze

Kom. 530 980 480

505 089 224

e-mail: sfok@wp.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Alina Konieczniak – prezes

Ewa Trepka – wiceprezes

Anna Konieczniak – sekretarz

Bogusława Jakubek - skarbnik

Stowarzyszenie BABINIEC

ul. Partyzantów 1

32-310 Klucze

Kom. 604 976 499

e-mail: babiniec.klucze@wp.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Teresa Soczówka – prezes

Janina Włoch – wiceprezes

Mieczysława Łowas – sekretarz

Iwona Curyło - skarbnik

Jurajska Wioska Rodaki

ul. Strażacka 7

32-310 Rodaki

Tel. 604 957 486, 787 308 390

e-mail: kontakt@jurajskawioskarodaki.pl

 

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Bożena Trzewiczek - prezes
Bartłomiej Trzewiczek - wiceprezes
Beata Oczkowska - skarbnik
Halina Ładoń - sekretarz

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Ryczówka "KUŹNIA"

ul. Dolna 10

32-310 Ryczówek

Kom. 604481459

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Adam Garus – prezes

Zbigniew Kukuczka - wiceprezes

Gabriela Ekiert – sekretarz

Anna Haratyk - skarbnik

Spółdzielnia Socjalna "OPOKA"

ul. Hutnicza 22

32-310 Chechlo

Tel. 32 647 21 50

e-mail: biuro@opokas.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Agata Swędzioł – prezes

Agnieszka Ścigaj - wiceprezes

Stowarzyszenie "Bractwo Szkolne Na Rzecz Budowy Szkoły Podstawowej w Kwaśniowie"

ul. Główna 62

32-310 Kwaśniów Dolny

Tel/fax: 32 642 60 03

e-mail: sp_kwasniow5@wp.p

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Edward Brzezoń – prezes

Norbert Bień – wiceprezes

Dorota Włoch - skarbnik

Stowarzyszenie

"Polska Sahara"

ul. Kluczewska 1

32-310 Chechło

Kom. 502 576 895

fax. 12 633 83 37

e-mail: polska.sahara@op.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Marian Pajdak – prezes

Magdalena Piasecka - sekretarz

Stowarzyszenie "Ziemia Kluczewska"

W Kluczach

ul. Partyzantów 1

32-310 Klucze

Tel. 32 642 85 08

Kom. 602762 777

szk@

ziemiakluczewska.pl

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Małgorzata Gut - Pasich – prezes

Małgorzata Węgrzyn - wiceprezes

Zofia Lucyna Latos - sekretarz

Marta Sosnowska – skarbnik

Małgorzata Curyło - członek

Stowarzyszenie Jaroszowiec

ul. Leśna 1

32-310 Jaroszowiec

Kom. 603 477 208

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Marzanna Waśniowska – prezes

Adam Chmura - wiceprezes

PTTK oddział Olkusz

koło Klucze

ul. Zawierciańska 30

32-310 Klucze

Kom. 694 802 920

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Małgorzata Kocjan – prezes

Gabriela Cyprowska – wiceprezes

Zofia Romańczyk – sekretarz

Andrzej Kargul - skarbnik

Stowarzyszenie na Rzecz Nieustającego Rozwoju "VAJRA"

ul. Główna 30

32-310 Kwaśniów Dolny

Kom. 509 123 147

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Sebastian Kołodziej – prezes

Marcin Bierlet – wiceprezes

Marta Kołodziej – skarbnik

Witold Studziński – sekretarz

Polski Związek Hodowców Golębi Pocztowych oddział Wolbrom sekcja Klucze

Jerzy Stasiurka

Jeżówka

32-340 Wolbrom

Kom. 664 877 638

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Tadeusz Rembelski – prezes

Jan Stawiarski – wiceprezes

Andrzej Haber - sekretarz

Stowarzyszenie "WSZYSCY RAZEM W BOGUCINIE DUŻYM"

Bogucin Duży 59

32-310 Bogucin Duży

Tel. 32 642 88 39

kom. 504 720 352

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Joanna Zub – prezes

Lucyna Probierz – Wiceprezes

Zdzisława Pachuł – skarbnik

Beata Karoń - sekretarz

Stowarzyszenie Turystyczno - Wędkarskie Biała Przemsza

ul. Partyznatów 1

32-310 Klucze

kom. 513 365 420

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Adrian Żuk – prezes

Adam Leś - wiceprezes

Grzegorz Jaromierski - skarbnik

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej

ul. Kilińskiego 9

40-062 Katowice

Tel. 32 642 63 82

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Czesław Grzanka – prezes

Marian Wójcik – wiceprezes

Marian Wójcik – sekretarz

Zdzisław Sierka - skarbnik

Stowarzyszenie „Produkt Lokalny Nad Białą Przemszą“

ul. Partyzantów 12

32-310 Klucze

Kom. 784 439 903

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Barbara Nowakowska-Mosór – prezes

Agnieszka Walnik – wiceprezes

Arkadiusz Węglarz - sekretarz

Stowarzyszenie Pustynna Grupa Terenowa

ul. Pustynna 2

32-310 Chechło

Kom. 513 434 228

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Przemysław Michalski – prezes

Artur Janda – wiceprezes

Olga Walasek – sekretarz

Paweł Krzykawski - skarbnik

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska „Przemsza Klucze“

ul. Miodowa 9a

32-310 Klucze

Kom. 663 426 600

Stowarzyszenie zarejestrowane w ewidencji starosty

Mariusz Ledziński – prezes

Jarosław Rak – wiceprezes

Dorota Furgacz - sekretarz

Marcin Rapacz - skarbnik

Stowarzyszenie „OTWARCI“

ul. Legionów 41

32-310 Bydlin

Kom. 509 596 631

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Jacek Grzanka – prezes Maria Mól – sekretarz Aleksandra Dudzic – skarbnik

Marek Kalarus – członek Zarządu

Oskar Baran - członek Zarządu

Ochotnicze Straże Pożarne

Ochotnicza Straż Pożarna Bogucin Duży

Bogucin Duży 53

32-310 Bogucin Duży

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Sylwiusz Kajda – prezes

Michał Banyś - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Bydlin

ul. Olkuska

32-310 Bydlin

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Jan Mól – prezes

Paweł Smętek - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Chechło

ul. Plac Partyzantów 3

32-310 Chechło

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Leon Pacia – prezes

Norbert Jaworski - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Kolbark

ul. Źródlana 3

32-310 Kolbark

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Ryszard Kamionka – prezes

Tadeusz Dominiak - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Kwaśniów Dolny

ul. Główna 52

32-310 Kwaśniów Dolny

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Adam Myszor – prezes

Marcin Dąbrowski - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Rodaki

ul. Strażacka

32-310 Rodaki

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Józef Domagała – prezes

Radosław Karolczyk - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Ryczówek

ul. Dolna 4

32-310 Ryczówek

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Czesław Plutka – prezes

Tomasz Hyla - naczelnik

Ochotnicza Straż Pożarna Krzywopłoty

ul. Partyzantów (Wiejski Dom Ludowy)

32-310 Krzywopłoty

Tel. 32 642 85 08 wew.60

Stowarzyszenie zarejestrowane w KRS

Kazimierz Kuśmierski – prezes

Kamil Antonik - naczelnik

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Lista NGO

    Lista NGO

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Klucze
Data utworzenia:2015-07-17
Data publikacji:2015-07-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Kamil Wołek
Liczba odwiedzin:3573