Data publikacji: 2024-03-27

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Leny: "Pomagamy przez Sport"

Szanowni Mieszkańcy Gminy Klucze,

Mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, organizowany przez Akademię Piłkarską Przemsza Klucze. Turniej ten ma na celu wsparcie Leny w jej walce z chorobą poprzez projekt "Pomagamy przez Sport".

Data: 14 kwietnia 2024 roku

Godzina: od 9:00 do 14:00

Lokalizacja: Hala Sportowa w Kluczach

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko promuje aktywność fizyczną i sportową, ale również stanowi wyraz solidarności i wsparcia dla jednej z naszych mieszkanek, Leny.

Podczas turnieju będziecie mieli okazję nie tylko obejrzeć emocjonujące mecze piłkarskie dzieci kategorii Skrzat, ale także wziąć udział w licytacji przedmiotów oraz voucherów, których zebrane fundusze zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację Leny.

To także doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej oraz promowania wartości sportowych i solidarności. Liczymy na Waszą aktywność i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie! Razem możemy uczynić wiele dla Leny i dla naszej społeczności.

Partnerzy wydarzenia:

OSP Klucze