Data publikacji: 2024-03-29

"Bon na ratowanie - Straż Pożarna" dla OSP Klucze

Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o przyznaniu dofinansowania na zakup samochodu ratowniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczach w ramach projektu „Bezpieczna Małopolska – Bon na ratowanie – Straż Pożarna”.
Symboliczny czek odebrał 27 marca 2024 r. Norbert Bień - Wójt Gminy Klucze wraz z przedstawicielami OSP Klucze: Prezesem Radosławem Muriasem oraz druhem Jaskubem Grabowskim.

Wspomniany projekt polega na wsparciu zakupu średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z terenu Małopolski i powstał z myślą o poprawie bezpieczeństwa mieszkańców oraz wsparcia gotowości bojowej małopolskich strażaków.

Uroczyste przekazanie
Uroczyste przekazanie "Bonu na ratowanie - Straż Pożarna" dla OSP Klucze. Kraków. Fot. UMWM