Data publikacji: 2024-04-04

Już wkrótce IV edycja Eko Akcji -,, Sprzątamy Gminę Klucze"!

W tym roku Eko-Akcja, której pomysłodawcą i organizatorem jest Komitet Społeczny „Pomagamy” w osobach pana Sebastiana Sierki i Kingi Sierki, będzie miała już swoją 4 odsłonę. Założeniem tego przedsięwzięcia jest podnoszenie świadomości ekologicznej oraz promowanie działań proekologicznych pośród lokalnej społeczności, jak również zachęcenie mieszkańców do dbania o środowisko naturalne poprzez angażowanie ich do wspólnego sprzątania terenów gminnych. Inicjatywa ta uczy także odpowiedzialnego korzystania z zasobów naszej planety.

Eko-Akcja z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie i wsparcie wśród mieszkańców naszej społeczności. Dzięki zaangażowaniu i mobilizacji wielu osób, tereny gminne są oczyszczane z różnych odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko, w którym żyjemy. W akcji sprzątania gminy biorą udział ludzie z różnych grup wiekowych i społecznych (m.in. dzieci i młodzież szkolna, strażacy, członkowie, KGW oraz stowarzyszeń gminnych, PTTK, sołtysi, radni), co świadczy o rosnącej świadomości ekologicznej w naszym regionie.
Wierzymy, że dalszy rozwój Eko-Akcji przyniesie jeszcze więcej pozytywnych zmian i zachęci jeszcze większą liczbę osób do podejmowania proekologicznych działań na rzecz naszej "Małej Ojczyzny", będącej częścią zielonej planety.

Zebranie organizacyjne odbędzie się
17 kwietnia o godzinie 15.30 w Urzędzie Gminy Klucze
w sali Pustynnego Centrum Informacji.

Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału!

Kinga Sierka, Sebastian Sierka

Komitet Społeczny ,, Pomagamy "

Dodatkowych informacji udziela Sebastian Sierka pod numerem telefonu 692 776 677.