Gmina Klucze dba o dobry klimat


Odsłuchaj

Powrót

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PN.: „JA TEŻ DBAM O ŚRODOWISKO”

Komisja Konkursowa w dniu 11.10.2022 r. wyłoniła laureatów Konkursu Plastycznego pn. „Ja też chronię środowisko”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Klucze.

Przejdź do artykułu

Gminny konkurs plastyczny pn. „Ja też chronię środowisko”

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Klucze do udziału w konkursie plastycznym pn. „Ja też chronię środowisko”.

Przejdź do artykułu

Las kluczem do dobrego klimatu!

Od września ruszyła druga część terenowych warsztatów przyrodniczych pn. „Las kluczem do dobrego klimatu”. Tym razem w zajęciach uczestniczą uczniowie ze szkół podstawowych działających na terenie naszej gminy oraz przedszkole w Kwaśniowie.

Przejdź do artykułu

Las kluczem do dobrego klimatu!

Od maja w przedszkolach działających na terenie naszej gminy odbywają się terenowe warsztaty przyrodnicze pn. „Las kluczem do dobrego klimatu”, dzięki którym dzieci mogą poznać przyrodę od zupełnie innej strony.

Przejdź do artykułu

9. Piknik Rodzinny w Kluczach za nami

W niedzielne, słoneczne popołudnie 05 czerwca 2022 r. odbył się na Stadionie GLKS Przemsza Klucze 9. Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców i Dyrekcję Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. Piknik rodzinny, to doskonała okazja do promowania zachowań i postaw proekologicznych, a że „Gmina Klucze dba o dobry klimat” i realizuje projekt pod taką też nazwą, nie mogło zabraknąć naszego stoiska.

Przejdź do artykułu

Już w tą niedzielę GMINA KLUCZE DBA O DOBRY KLIMAT!

W niedzielę 5 czerwca, podczas 9. Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się na stadionie w Kluczach, będzie można odwiedzić stoisko projektu pn. „Gmina Klucze dba o dobry klimat”.

Przejdź do artykułu

Dofinansowanie dla Gminy Klucze na działania z zakresu edukacji ekologicznej

Zadanie pn. „Gmina Klucze dba o dobry klimat” otrzymało dofinansowanie w kwocie 17 220,00 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach „Programu priorytetowego – Edukacja ekologiczna”.

Przejdź do artykułu