Postępowanie zakupowe

Ogłoszenie postępowania zakupowego dla zadania

„Prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy kościołach w Kluczach i Cieślinie wpisanych do ewidencji zabytków Gminy Klucze”w zakresie renowacji wnętrza kościoła pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach

, 2023-10-12

Ogłoszenie postępowania zakupowego dla zadania

„Prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy kościołach w Kluczach i Cieślinie wpisanych do ewidencji zabytków Gminy Klucze” na wykonanie prac malarsko-renowacyjnych w kościele św. Stanisława biskupa, męczennika w Cieślinie.

, 2023-10-12

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

„Prace przy kościele pw. Narodzenia NMP w Chechle oraz przy kaplicy cmentarnej wraz z murem i pomnikiem legionistów w Bydlinie będących zabytkami Gminy Klucze” w zakresie kaplicy cmentarnej z XVIII wieku w Bydlinie.

, 2023-12-22

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

„Prace przy kościele pw. Narodzenia NMP w Chechle oraz przy kaplicy cmentarnej wraz z murem i pomnikiem legionistów w Bydlinie będących zabytkami Gminy Klucze.” wykonanie konserwacji wypraw malarskich w kościele parafialnym p.w. Narodzenia NMP w Chechle.

, 2023-12-22