Data publikacji: 2023-04-05

w dniu 11.04.2023r.

odbędzie się

Sesja Rady Gminy Klucze

Proponowany porządek obrad na sesji:

1. Otwarcie obrad.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z Sesji z dnia 01.02.2023 i z dnia 14.03.2023.

5. Przedstawienie sprawozdania z działalności Komisariatu Policji w Kluczach wraz z informacją o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Gminy Klucze za rok 2022r.

6 . Podjęcie uchwał w sprawach :

- zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Klucze.

- zmiany uchwały nr XXIII/158/2020 Rady Gminy Klucze z dnia 16 kwietnia 2020r, w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w części dotyczącej załącznika do Uchwały pn. Regulamin świadczenia usług przez Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

- wyrażenia zgody na ustanowienie odpłatnej służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej dz. Nr 120 położoną w Cieślinie wchodzącej w skład Gminnego Zasobu Nieruchomości Gminy Klucze.

- wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy na kolejny czas oznaczony 3 lat na rzecz dotychczasowych dzierżawców w trybie bezprzetargowym.

- zmian uchwały budżetowej Gminy Klucze na 2023r.

7. Informacja międzysesyjna Wójta.

8.Wnioski i zapytania Radnych.

9. Sprawy bieżące Rady.

10. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy

(-) Bogusław Paś

Mieszkańcy mogą oglądać obrady Sesji na stronie www.gmina-klucze.pl w zakładce „SAMORZĄD NAGRANIA Z SESJI RADY GMINY”.