Data publikacji: 2022-09-06

Rozbudowujemy ścieżki rowerowe w Gminie Klucze!

W dniu 5 września Wójt Gminy Klucze odebrał z rąk Marszałka Witolda Kozłowskiego umowę na dofinansowanie projektu pn.: "Modernizacja ciągu pieszo-jezdnego w miejscowości Bydlin w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze".

To kolejne środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę na rozwój turystyki, w tym w szczególności rozbudowę tras rowerowych na terenie naszej Gminy. W wydarzeniu uczestniczyli również wicemarszałkowie Łukasz Smółka i Józef Gawron.

Projekt jest dofinansowany ze środków unijnych pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”